UA-54363890-1
Creative web graphic
Zavolajte nám : 0907 538 058

Webové stránky

SEO Optimalizácia

Buďte viditeľný vo vyhľadávačoch a predbehnite konkurenciu. Získajte nových zákazníkov a začnite zarábať…

Google Analýza

je nástroj na vyhodnocovanie návštevnosti stránok. Môžete sledovať správanie užívateľov webu, merať efektívnosť reklamy, sledovať nastavené ciele a využiť mnoho ďalších užitočných funkcíí.

Redakčný systém

sa vyznačuje modernou a maximálne jednoduchou správou obsahu stránok pomocou drag and drop (chyť a pusť), vysokou bezpečnosťou a dokonalou optimalizáciou pre vyhľadávače.

Kompatibilita

Zabezpečíme vášmu webu respozívny dizajn, ktorý poskytne úplnú kompatibilitu mobilných zariadení a tabletou a umožní zákazníkom pristupovať k vaším informáciám od všade.

Potrebujete rozšíriť funkcie vašej web stránky?

Svojim klientom ponúkame široký balík služieb a sme im stále nablízku

Doplnkové služby

  • Registrácia domény a hostingu
  • Servis spravovanie webstránky
  • Integrácia sociálných sieti do webu, ich vytvorenie
  • SEO Optimalizácia
  • Štatistika návštevnosti a web stránky
  • Zaškolenie na samostatnú prácu v redakčnom systéme
  • Reklamné kampane vášho webu
  • Mailhosting s názvom vašej domény
  • Vytvorenie umiestnenia na Google Maps
FeaturePage211

TroniX – Kreatívna tvorba web stránok

Naša tvorba web stránok zaručí Vášmu webu úspešnosť, ľahkú vyhľadateľnosť a neustále zvyšovanie svojej hodnoty. Stránky nebudú s postupujúcim časom iba stáť a chátrať. Práve naopak! Našim cieľom je ponúkať profesionálne internetové riešenia tak, aby Vaša konkurencia nemala na internete šancu! Váš úspech je i našim úspechom a radi Vám pomôžeme k najlepšej a k najnavštevovanejšej stránke vo Vašej oblasti podnikania.
web design

WebDesign

Moderný, čistý, prehľadný design, ktorý zaujme návštevníka stránky a zároveň je prehľadný. Stránky navrhnuté našim štúdiom predstavujú to najlepšie zo sveta webdesignu. Sledujú svetovú dizajnérsku scénu, a dbajú pri tvorbe na každý detail.

Prevadzka

Prevádzka

Odovzdaním končí len prvá fáza starostlivosti o web stránku.Ihneď po spustení odporúčame začať sa venovať ostatným nástrojom internetového marketingu, napr. SEO, PPC reklamy alebo kampane na sociálnych sieťach.Internetová prezentácia musí po celú dobu svojej prevádzky obsahovať aktuálne informácie a získavať nových návštevníkov, teda zákazníkov. Na základe našich skúseností vám budeme priebežne navrhovať potrebné úpravy a aktualizácie.

katalog

Registrácia stránok do internetových katalógov

Hotové webové stránky zaregistrujeme do najznámejších 25 slovenských a českých a 5 zahraničných katalógov, na zvýšenie návštevnosti stránok. Súčasťou registrácie je aj základná SEO konzultácia na získanie lepších pozícií vo vyhľadávačoch (dokument s tipmi a odporúčaniami pre vaše stránky). Slovenské aj svetové vyhľadávače a katalógy: Zoznam, Centrum, Google, Surf, Azet, SZM a ďalšie…

Komunikácia s klientom

Základom tvorby profesionálnej internetovej prezentácie je komunikácia s klientom a analýza jeho potrieb a požiadaviek. Pri príležitosti prvého osobného stretnutia a vzájomného spoznania sa si definujeme, aké ciele majú Vaše web stránky spĺňať, akú cieľovú skupinu chcete osloviť a aké sú Vaše ďalšie predstavy o plánovanej web stránke.Skúmame, na čo Vaši zákazníci najlepšie reagujú. Následne stanovíme ciele pre pripravované web stránky. Dôležitú úlohu v tomto bode zohráva aj analýza konkurencie.

Budujeme Váš úspech, nielen Váš Web

Kontaktujte nás hneď