UA-54363890-1
Creative web graphic
Zavolajte nám : 0907 538 058

Tlač

Doručiť skutočné, merateľné výsledky, to je to, čo vieme najlepšie .

Profesionálna tlač letákov – prvotriedna kvalita vďaka moderným technológiám.
Od Vizitky až po Billboard.

 

Banner je trvalá a efektívna forma komunikácie. Môže byť umiestnený vonku na budove alebo vo vnútri v miestnostiach. Je vysoko odolný proti vonkajším vplyvom a mechanickému poškodeniu. Ponúkame rôzne rozmery tlače až do 10m dĺžky jednostranej 510g alebo obojstranej 610g tlače s možnosťou zváracích očiek.

Banner

V našej ponuke nájdete digitálne a ofsetové billboardy vo formáte 5040×2380 mm. Priťahujú pozornosť a pútajú pohľady svojím originálnym grafickým spracovaním, ale predovšetkým formátom. Vďaka ním si Vašu reklamu všimnú všetci! Bilboardy tlačíme na papier blueback 115g. Má vodeodolné vlastnosti a modré pozadie zamedzuje presvietaniu skôr nalepených vrstiev.

BillboARD


V našej ponuke nájdete štyri formáty blokov. Vyberte si ten, ktorý sa k Vám najviac hodí. Pripravte si ľubovoľné grafické spracovanie bloky robíme v štyroch farbách a v troch vyhotovenia: lepený bez obalu, s obalom a so špirálou. Počet strán sa pohybuje od 25 až po 100. Každý tlačíme na ofsetový papier 90g. Pri lepenej verzie obal tlačíme na kriedový papier 170g, pri špirálovom bloku na matný kriedový papier 350g. Farbu špirály si môžte vybrať z bielej, čiernej , zlatej a striebornej.
Blok bez obalu

Blok bez obalu

Blok lepený s obalom

Blok lepený s obalom

Blok so špirálou

Blok so špirálou

Je to ideálne riešenie pre každého, kto chce, aby ho bolo vidieť ako v internej tak externej reklame. Ponukáme tri druhy fólií monometrickú, reklamnú samolepciacu (na auto) a okennu fóliu OWV.
Monomerická fólia je základný podklad používaný vo veľkoformátovej tlače. Sú to biele samolepiace fólie s širokými možnosťami použitia charakteristické pre veľkú intenzitu farieb. Matná alebo lesklá fólia s hrúbkou 100 mikrónov Vám dovolí uskutočniť svoj nápad. Pre väčšiu odolnosť ju odporúčame dať zalaminovať.
Samolepiaca fólia je skvelým riešením pre firmy, majiteľov vozových parkov a všetkých, ktorý sa chcú zviditeľniť. Vďaka jedinečným grafickým efektom môžete svoju firmu prezentovať počas každodenného jazdenia bez ohľadu na vozidlo, ktoré máte k dispozícii.Fóliu charakterizujú dokonalé parametre, čo sa týka rozťahovania a pamäti tvaru – po zahriatí sa prispôsobí povrchu, na ktorý bola nalepená. Tlačíme na 55 mikrónovú hrúbku v lesklom aj matnom prevedení.
Fólia One Way Vision je perforovaná fólia s okrúhlymi otvormi určená hlavne pre aplikáciu na okná áut alebo na výklady obchodov. Táto fólia prepúšťa svetlo, ale neobmedzuje prienik vonkajšieho svetla a nezhoršuje viditeľnosť zvnútra – vďaka stovkám maličkých otvorov. Má vlastnosti jednosmerného (polopriepustného) zrkadla stým rozdielom, že predstavuje reklamnú plochu. Ponúkame fóliu v hrúbke 180 mikrónov.

Fólie

Ponúkame široký výber kalendárou nástených, stolových aj vreckových.
Nástenné ponúkame so špíralou od formátu B2 po A4 13 alebo 7 listový v hrúbke 250 alebo 350g. Ďalej nástený celoročný plánovač vo formáte B1 z 350g kartónu. Tlačíme aj plagátový kalendár s lištou B1 až A2 od gramáži 170g až 350g. A taktiež obľúbený trojdielny kalendár s plochou alebo kašírovanou hornou plochou v rozmere 320x810mm na 300g podklad.
Nástený kalendár so špirálou

Nástený kalendár so špirálou

Nástený plánovač

Nástený plánovač

Plagátový kalendár s lištou

Plagátový kalendár s lištou

Trojdielny kalendár

Trojdielny kalendár


Stolové kalendáre vo verzii klasický stojankový, stojankový s nalepeným kalendáriom alebo špirálový. Ponúkame ich v rozmeroch 200x130mm na 300g kartóne.
Stojankový kalendár

Stojankový kalendár

Špirálový kalendár

Špirálový kalendár

 


Vreckový kalendár je malý, praktický a vždy po ruke. Navyše je to veľmi lacná a efektívna forma reklamy. Navrhneme jedinečnú grafickú stránku a Vaši klienti pre neho vždy nájdu miesto vo svojej peňaženke. Váš návrh vytlačíme na kriedový papier 350 g, vďaka čomu bude odolný a funkčný.
Vreckový kalendár

Vreckový kalendár

 


Katalóg je najvšestrannejšia forma prezentácie Vašej firmy. V závislosti na Vašich potrebách ho tlačíme na rôznych typoch papiera a viažeme na tri spôsoby. Ponúkame katalógy šité, lepené alebo v krúžkovej väzbe.
Pokiaľ sa rozhodnete pre šitú väzbu, máte na výber od ôsmich do niekoľkých desiatok strán na kriedovom papieri 130 g, 170 g alebo na ofsetovom papieri 90 g. Obal tlačíme na kriedový papier 250g alebo 350g.
Lepený katalóg tlačíme na kriedový papier 130g a obal 250g od 36 po 132 strán.
Špirálový katalóg tlačíme na 170g alebo 130g papier od 12 do 60 strán. Všetký katalógy je možnosť potiahnúť rôznou fóliou.
Katalóg lepený

Katalóg lepený

Katalóg so špirálou

Katalóg so špirálou

Katalóg zošívaný

Katalóg zošívaný


Leták je najefektívnejšiou a najlacnejšiou formou reklamy. Vďaka letáku uskutočníte akúkoľvek propagačnú akciu a informujete svojich klientov o nových výrobkoch a službách.V našej ponuke nájdete najpopulárnejšie formáty letákov ako aj dva originálne štvorcové formáty (120×120 mm a 200×200 mm).Tlačíme ho v gramáži od 130g po 350g jednostranný aj obojstranný, lesklý, matný aj s možnosťou fólie aj uv.Naše letáky sa veľmi dobre skladajú do tváru pismena „C”, „Z”, okna alebo mapy.
Leták

Leták

Leták skladaný

Leták skladaný


Skvele sa osvedčuje ako reklamné oznámenie. Originálny grafický návrh zabezpečí, že si ho klienti ľahko zapamätajú. Na výber máte až jedenásť formátov – od A3 až do 1533mm. Tlačíme na kriedový aj ofsetový papier s možnosťou UV fólie.
Velkoformátový plagát Vám dáva neobmedzenú možnosť oznamovať informácie. Ukážte svoj projekt vo veľkom formáte a odlíšte sa tak od ostatných. Plagáty sú dostupné v štandardných rozmeroch 100×140 cm a 70×100 cm, ale to nie je všetko. K dispozícii máme plochu až 5m na ktorú tlačíme na dva pozadia Blueback 130g a 200g, vodeodolný svetlomodrý povrch proti presvitaniu.
Plagát

Plagát

Veľkoformátový plagát

Veľkoformátový plagát


Malá, ale všadeprítomná. Začína každé stretnutie a reprezentuje každého z nás bez zbytočných slov. Prezriete si ju, prečítate a už viete, čo si pod ňou máte predstaviť. Nevyhnutná pri podnikaní aj v súkromnom živote. Rozmerovo nie je veľká, ale obsiahla – zmestí sa na nej všetko, čo je dôležité.
Vyberte si jeden z dvoch dostupných formátov 85×55 alebo 90x55mm na 350g papiery z možnosťou potiahnutím fólie, jedno alebo obojstranej tlače.
Vizitka

Vizitka

Vizitka skladaná

Vizitka skladaná


Zložka je súčasťou každej kancelárie a je skvelým a spoľahlivým organizátorom práce.Tu uchováte dokumenty alebo ich elegantným spôsobom dáte svojmu partnerovi. Zložky na dokumenty tlačíme jednostranne alebo obojstranne na vysoko kvalitný kriedový papier 350 g. Na výber máte dve verzie Štandard a Economy.
Zložka štandard

Zložka štandard

Zložka Economy

Zložka Economy


Ak chcete prezentovať svoju firmu v mieste predaja alebo na frekventovaných veľtrhoch a promoakciách, využite efektný systém reklamných stojanov.
Montáž Roll-upu je nesmierne jednoduchá a rýchla. Nami ponúkaný roll-up zhotovíme z materiálu blockout 250 mikrónov, ktorý je nielen odolný proti roztrhnutiu, ale má tiež skvelé vlastnosti blokovania svetla. Ponúkame ho v rozmeroch 85×200.
X-banner je jednoduchý na obsluhu a zároveň najľahší a najlacnejší medzi reklamnými stojanmi s konštrukciou vykonanou z ľahkého a odolného uhlíkového vlákna. Vyrábaný z rovnakého materiálu ako roll-up vo formáte 80x180mm. Oba reklamné stojany dodávame aj s taškou na jednoduchú prepravu.
X- banner

X- banner

Roll-up

Roll-up


Pripravujeme
Obal na CD

Obal na CD

Obal na DVD

Obal na DVD

Firemný papier

Firemný papier

Plátno Canvas

Plátno Canvas

Podložka na písací stôl

Podložka na písací stôl

Pohľadnica

Pohľadnica

Pozvánka

Pozvánka

Reklamná taška

Reklamná taška

Vstupenka

Vstupenka

Pečiatka

Pečiatka

Vrecková pečiatka

Vrecková pečiatka

Ak máte otázky neváhajte nás kontaktovať!

Kontaktujte nás!